Běh s rektorem 2019

Katedra tělesné výchovy a sportu ZČU

ve spolupráci s Univerzitním sportovním klubem a Campus playground

pořádají

BĚH S REKTOREM 2019

Datum:                                 úterý 16. dubna 2019

Místo:                                    areál kampusu ZČU Plzeň-Bory

Systém běhu:                        štafetový (vícekolový) „závod“ dvoučlenných týmů

Délka okruhu:                       1500 m

Délka zahřívacího kola:          400 m

Průběh závodu:                      Závod začne hromadným startem všech účastníků do zahřívacího kola.

V tomto kole se nesoutěží, všichni běží s panem rektorem.

Po proběhnutí zahřívacího kola startují už jen 1. úseky jednotlivých týmů.

Pokračuje se systémem 1. – 2. – 1. – 2. Každý tedy běží celkem 2 okruhy, celkem 3000 m.

Prvních 50 přihlášených týmů (dvojic) obdrží po doběhnutí jedno pivo nebo limo na osobu zdarma!

Přihlášky:            online formulář na www.kts.zcu.cz
                           nejpozději do 15. 4. 2019 – 9.00 hod.

Do přihlášek uvádějte pouze jméno a příjmení prvního závodníka (tedy toho, kdo dvojici přihlašuje a v případě,

že souhlasí se zveřejněním jména na webu KTS dle zásad GDPR).

Jméno a příjmení druhého závodníka uveďte do poznámky.

kontaktní e-mail a telefon stačí jednoho z dvojice

Harmonogram dne:

14:30 - 16:00 Výdej startovních čísel
14:00 start sportovních aktivit
           (míče, slackline, indoboard, frisbee, kanjam)
16:15 Běh s rektorem _ zahřívací kolo
16:20 Běh s rektorem _ start závodu
17:15 Vyhlášení soutěže "O pohár rektora"
17:30 Vyhlášení výsledků Běhu s rektorem
17:40 koncert _ Heřmanův kabinet
17:45 začátek pikniku a grilování / start doprovodných aktivit
           (parkour, bouldering, hřiště)
19:15 koncert _ Jam of Soul
20:30-22:00 DJ Livity

Doprovodný program:

AKKA stage:
✔ Koncert - Heřmanův Kabinet (ska swing rock)  a  Junk Heap (funk)

Campus playground:
✔ Hunter Game – připrav se na lov lidí s lukem a šípem
✔ Maxi Jenga – zahraješ si jengu v nadživotní velikosti
✔ Parkour workshop - obratní studenti z FPE předvedou a naučí streetovou gymnastiku
✔ Bouldering - lezečtí borci z KTS budou u stěny "Horoparčík" pro edukaci lezců nepolíbených i k poměření sil lezců zkušenějších
✔ Další sportovní aktivity – KanJam, diabolo, flowersticky , slackline, KinBall, indoboard, zápas ve frisbee, fotbalu a mnoho dalších aktivit :)

Občerstvení a piknik:
✔ Komunitní piknik / grilování - velkorysý gril a základy příloh na místě (pečivo, zelenina, dressingy) _ Přineste vše co doma či na koleji zbylo, nakupte klobásy nebo kusy masa a vše společně ugrilujeme přímo v kampusu
✔ Potulný pivovar Študák - jedinečná nefiltrovaná, nepasterizovaná dvanáctka ZÁŠKOLÁK od studentů ZČU, tu musíte ochutnat!
✔ Red Bull WIGWAM - drinky, energie, pohoda a hezký lidi do slunného dne

Bližší informace:                 www.kts.zcu.cz, Ondřej Vodrážka – tel. 377 63 8616

22.03.19