Sport | Fakulta | umístění | disciplína | |
Halová lukostřelba | Plzeň 9.2.2018 | |||
Horáčková Marie | FAV | 1. místo | ženy RL | |
Cimická Jana | FST | 3. místo | družstva RL | |
Horáčková Marie | FAV | 3. místo | družstva RL | |
Běh na lyžích | Nové Město na Moravě | |||
Kubínová Veronika | FPE | 2. místo | 5 km | |
2. místo | 10 km | |||
3 místo | štafeta | |||
Burt Pavel | FPR | 3 místo | štafeta | |
3 místo | 10 km | |||
Švejnoha Marek | FST | 3 místo | štafeta | |
Lyž. orientační běh | M.Lázně 20.1.2018 | |||
Kubínová Veronika | FPE | 3 místo | krátká trať | |
Atletika - hala | Praha 8.1.2018 | |||
Hes Martin | FZS | 1. místo | 400 m | |
3. místo | 4x200 m | |||
Petržilková Tereza | FPE | 2. místo | 400 m | |
1. místo | 4x200 m | |||
Hrochová Tereza | FPR | 3. místo | 1500 m | |
Adámek Josef | FPE | 3. místo | výška | |
Jonášová Tereza | FPE | 1. místo | 4x200 m | |
Přástková Kristýna | FEK | 1. místo | 4x200 m | |
Benešová Denisa | FAV | 1. místo | 4x200 m | |
Bohmann David | FAV | 3. místo | 4x200 m | |
Maruštík Daniel | FST | 3. místo | 4x200 m | |
Krůta Tomáš | FST | 3. místo | 4x200 m | |
Praha | ||||
Sportovní lezení | Binter Tomáš | FUD | 1.místo | lezení na obtížnost |
Sportovní lezení | Binter Tomáš | FUD | 1.místo | družstva |
Pelíšek Václav | FAV | 1.místo | družstva | |
Houška Martin | FPE | 1.místo | družstva | |
Požární sport | Ostrava 25. - 26.4.2018 |
|||
Soukup Dominik | FEL | 1.místo | běh 100m přek. | |
Soukup Dominik | FEL | 3. místo | výstup na věž | |
Tůma Luboš | FEL | 1. místo | štafeta 4x100m | |
Gross Ondřej | FST | 1. místo | ||
Soukup Dominik | FEL | 1. místo | ||
Soukup Michal | FEL | 1. místo | ||
1. místo | požární útok | |||
Kanta Petr | FST | 1.místo | družstva | |
Tůma Luboš | FEL | 1.místo | ||
Soukup Dominik | FEL | 1.místo | ||
Soukup Michal | FEL | 1.místo | ||
Tomeček Jakub | FEL | 1.místo | ||
Gross Ondřej | FST | 1.místo | ||
Kalous Dominik | FEL | 1.místo | ||
Kepl Jakub | FST | 1.místo | ||
Letní biatlon | Bystřice pod Hoštýnem 23.6.2018 | |||
Kanta Jiří | 2. místo | |||
2. místo | ||||
Jeníčková Kateřina | FPE | 2. místo | ||
3. místo |